Lobi Bar

Yerli ve yabancı içkilerin yanı sıra, alkollü ve alkolsüz birçok lezzetli sıcak ve soğuk içecekleri bulabileceğiniz özel bir içecek noktası olan Lobi Bar 24 saat hizmetinizde.

Explore Explore

Lobi Bar 2

İthal kaliteli içkilerin yanı sıra, lokal alkollü içkiler ve alkolsüz birçok lezzetli sıcak ve soğuk içecekleri bulabileceğiniz özel bir içecek noktası olan Lobi Bar 2 16:00-24:00 saatleri arasında hizmetinizdedir.

Explore Explore

Havuz Bar

Havuz kenarında deniz manzarasına karşı; unutulmaz vakitler geçirebileceğiniz, sıcak-soğuk, yerli ve bazı ithal alkollü içeceklerin keyfini çıkarabileceğiniz Havuz Bar 10:00-23:45 saatleri arasında sizleri bekliyor.

Explore Explore

Sahil Bar

Gün boyu devam eden leziz aperatifler ve içecekler ile hizmetinizdedir.

Explore Explore

Disco Bar

Gündüz aktivitelerinin keyfini çıkararak eğlenen misafirlerimizi geceleri eğlencenin doruğuna çıkararak unutulmaz tatil anıları bırakıyoruz.

Explore Explore

Aqua Bar

Havuz çevresinde yer alan aqua snack gün boyu serinletici lezzetler sunuyor. Sıcak-soğuk, alkollü-alkolsüz, tüm yerli ve bazı yabancı içeceklerle susuzluğunuzu giderebilirsiniz.

Explore Explore

Pastane

Tatilin en güzel yanı da tatlılardır diyorsanız doğru adrestesiniz. Fırından yeni çıkmış enfes kokulu sizleri kendine çeken lezzetler, yaz aylarının vazgeçilmez serinleticisi dondurma ve daha fazlası 11:00-18:00 saatleri arasında pastanemizde sizleri bekliyor.

Explore Explore

Passion Kokteyl Bar

Yaz güneşinden serinlemek isteyen misafirlerimiz için, taze meyvelerden hazırlanan özel alkollü ve alkolsüz koktelylerimiz, 12:00-23:00 saatleri arasında hizmetinizdedir..

Explore Explore

İskele Bar

Eşsiz Akdeniz maviliğinin üzerinde , unutulmaz vakit geçirebileceğiniz İskele Barımız 10:00-18:00 saatleri arasında hizmetinizdedir.

Explore Explore